Люди, які вже в досить похилому віці, і у них немає родичів, або ж їхні близькі і не мають достатньо можливостей забезпечити догляд за своїми старими родичами, досить багато. Найбільш актуальним в даній ситуації стане питання про те, як же оформити свою бабусю чи дідуся в будинок для людей похилого віку, або ж в пансіонат для людей похилого в Дніпрі, де вони зможуть отримати потрібний догляд, турботу і увагу.

Досить багато в віці понад 70 років, не можуть самостійно пересуватися на далекі раcстоянія, наприклад, не зможуть сходити в магазин або на ринок за продуктами, та й просто обслуговувати свої потреби. Звичайно є соціальні організації, які можуть допомогти таким людям направляючи до них своїх працівників, вони і допоможуть забезпечити належний цілодобовий догляд. Але на жаль не завжди це працює. З цього люди похилого віку часто вдаються до послуг будинків для людей похилого віку.

В державні будинки для людей похилого віку, можна влаштувати людини досягла певного вікового порога похилого віку, або інваліда першої або другої категорії, що потребує постійного догляду, але не мають родичів працездатного віку і можливостей. При всьому цього також потрібно зібрати безліч підтверджуючих документів, з різний інстанцій типу ЖКГ, соціального фонду, і інших. Дане завдання для літньої людини не надто проста, та й завжди варто пам'ятати про великі черги.

 

Умови прийому в наш приватний будинок престарілих в Дніпрі максимально прості і не доставлять Вам зайвого клопоту.

Умови для визначення в приватний будинок престарілих в Дніпрі

Необхідна згода на переїзд в будинок престарілих Дерево Життя. Необхідна довідка про відсутність інфекційних захворювань (ВІЛ, сифіліс, вірусний гепатит, туберкульоз) і флюорографія.

Плюси приватних будинків для престарілих людей

Будинки для людей похилого віку приватної форми власності поза конкуренцією в даних питаннях. Не потрібно переживати за безліч необхідних документів і довідок, варто просто зателефонувати і уточнити чи є місце в будинку для людей похилого віку. Також в приватних будинках для людей похилого віку, вважається нонсенсом ситуація що досить типова для державних будинків для людей похилого віку, і звучить так як «немає місця». Про це зовсім не потрібно турбуватися.

Визначення літньої людини в будинку для людей похилого віку відбувається через те, що б йому було надано високоякісне медичне обслуговування, догляд, турбота та увага до найчастіше самотнім людям похилого віку, а це можуть забезпечити тільки фахівці, які пройшли спеціальне навчання і мають значний досвід роботи в даній сфері .