Люди, які вже в досить похилому віці, і у них немає родичів, або ж їхні близькі і не мають достатньо можливостей забезпечити догляд за своїми старими родичами, досить багато. Найбільш актуальним в даній ситуації стане питання про те, як же оформити свою бабусю чи дідуся в будинок для людей похилого віку, або ж в пансіонат для людей похилого в Дніпрі, де вони зможуть отримати потрібний догляд, турботу і увагу.

Досить багато в віці понад 70 років, не можуть самостійно пересуватися на далекі раcстоянія, наприклад, не зможуть сходити в магазин або на ринок за продуктами, та й просто обслуговувати свої потреби. Звичайно є соціальні організації, які можуть допомогти таким людям направляючи до них своїх працівників, вони і допоможуть забезпечити належний цілодобовий догляд. Але на жаль не завжди це працює. З цього люди похилого віку часто вдаються до послуг будинків для людей похилого віку.

В державні будинки для людей похилого віку, можна влаштувати людини досягла певного вікового порога похилого віку, або інваліда першої або другої категорії, що потребує постійного догляду, але не мають родичів працездатного віку і можливостей. При всьому цього також потрібно зібрати безліч підтверджуючих документів, з різний інстанцій типу ЖКГ, соціального фонду, і інших. Дане завдання для літньої людини не надто проста, та й завжди варто пам'ятати про великі черги.

 

Щоб зрозуміти, як спілкуватися з літніми батьками, постарайтеся встати на їх місце. Уявіть, що не можете без болю піднятися вранці зі свого ліжка або самостійно спуститися по сходах. Можете зав'язати очі і спробувати що-небудь намалювати або заткнути вуха ватою і провести так день. Світ старого - це світ обмежень. У ваших силах зробити його трохи радісніше своєю увагою. Відкиньте жалість, але залиште діяльне співчуття.

Люди похилого віку часто скаржаться. Вони не задоволені собою, не задоволені соціальною політикою в Росії, не задоволені медициною. Як думаєте, навіщо батьки вивалюють на вас весь цей негатив? Ні, зовсім не для того, щоб ви кинулися вирішувати проблеми. А потім, щоб ви просто вислухали. Іноді все, що необхідно людині похилого віку - виговоритися.
Особи похилого віку відчувають гостру нестачу вражень. Тому вони або живуть минулим, або знаходять віддушину в захопленні чужими життями. Звідси - прагнення маніпулювати оточуючими, входити в їх особисте зону без дозволу.

За Законом України згідно зі статтею 47, діти зобов'язані піклуватися про своїх батьків в похилому віці і в разі необхідності здійснювати за ними догляд. Якщо діти ухиляються від виконання даних обов'язків, на підставі рішення суду можуть стягуються аліменти.

Хто може претендувати на проживання в Державний будинку для літніх людей в Дніпрі

Згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики України в державні будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів на державне забезпечення приймаються одинокі пенсіонери за віком та інваліди 1 і 2 групи, які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.

Список захворювань, в основному вікових, з якими найбільш часто надходять до нас пацієнти.

перенесений інсульт
перенесений інфаркт
Серцево-судинні захворювання
Цукровий діабет
гіпертонія
варикоз
енурез
запори
Катаракта, а також інші захворювання зору
Депресії різного характеру
деменція