Ми пропонуємо недорого отримати висококласний нагляд за літніми інвалідами та людьми похилого віку в Дніпрі і області пропонований нашою компанією - це гарантія комфортної, насиченою приємними подіями життя вашого дідуся чи бабусі при досить низькій ціні. Якщо ви шукали недорогий заклад для людей похилого віку в Дніпрі, то вітаємо, у вас вийшло!

Вартість розміщення в нашому в нашому будинку для літніх людей можна порівняти з цінами на послуги домашньої доглядальниці (без медичної освіти і без проживання).

У зміст літньої людини в домашніх умовах входить зарплата доглядальниці, витрати на їжу, гігієнічні засоби та інші витратні матеріали. Якщо скласти все це разом, то вийде сума адекватна вартості проживання дідуся чи бабусі в нашому будинку для літніх людей "Дерево Життя" в Дніпрі.

Але доглядальниця не готує їжу (у всякому разі не так, як наш кухар), доглядальниця не зможе провести огляд як наш доктор, спілкування з нею не можна порівняти зі спілкуванням всередині колективу однолітків, яке отримують наші постояльці в стінах нашого закладу.

Абсолютно точно у нас нададуть більшу кількість корисних послуг ніж доглядальниця будинку, він завжди буде жити в чистоті і комфорті, правильно харчуватися і розвиватися, спілкуватися і заводити друзів.

Вартість проживання залежить від стану літньої людини - уточнити ціни ви можете, зв'язавшись з нами по телефону.

Ми допомагаємо доглядати за людьми похилого віку їх родичам і друзям, які з яких-небудь причин не можуть постійно перебувати поруч з людиною. Наш пансіонат - це місце, де бабусі і дідусі можуть відчути себе в безпеці, отримати необхідну турботу і просто скрасити самотню старість.

 

Філії будинку престарілих "Дерево Життя"

Філії приватного будинку престарілих "Дерево Життя" розташовані в містах Кривий ріг, Харків, Новомосковськ і Краматорськ. Ви можете підібрати відмінний варіант для своїх літніх родичів ближче до свого місця проживання, щоб вам було зручніше приїхати і подивитися умови проживання в пансіонаті та обговорити всі нюанси.

Будинок пристарілих Харків, якісний догляд і медичне обслуговування, 5-разове дієтичне харчування, відмінні умови проживання.

На даний момент у Жовкві живе досить велика кількість людей похилого віку, яким важко жити, не відчуваючи турботи, догляду, тепла та ласки. Статистика пригнічує: лише одиниці дідусів і бабусь можуть самостійно подбати про себе та існувати без підтримки. Благо, вихід є завжди, і це пансіонат для людей похилого віку в Жовкві, який стане справжнім будинком для всіх, хто потребує допомоги.

У Жовкві кожен охочий у похилому віці зможе без проблем отримати персональний догляд та якісне обслуговування незалежно від стану. Дуже важливо, щоб кожна людина у похилому віці могла жити з комфортом, наскільки це взагалі можливо за певних обставин.

Забезпечити щось подібне вдома неймовірно складно, навіть якщо найняти доглядальницю. Треба розуміти, що доведеться в будь-якому випадку витрачати чимало грошей, часу, набути певних навичок самостійно або розраховувати на чужу людину. Доробці справлятися непросто, бо вона змушена працювати одна.

У цей же час у приватному пансіонаті для виконання всіх функцій є свої фахівці, які мають потрібну компетенцію, знання та всі інші, що тільки може стати в нагоді.