Коли перед людиною постає питання про догляд за літніми родичами, то часто навіть думка лякає про те, щоб визначити свою бабусю чи дідуся в будинок для людей похилого віку. Але насправді бентежитися не потрібно. Просто потрібно вибрати дійсно надійне заклад, де створені абсолютно всі умови для зустрічі старості з впевненою посмішкою.

Що ми можемо запропонувати нашим гостям?

Розміщення в комфортних кімнатах, зі свіжим ремонтом. У них встановлені нові меблі, є побутова техніка (звичайно і телевізори теж), в наявності є коляски і ходунки, а також спеціальні матраци проти пролежнів. Сходи обладнана пандусом, щоб було легше підніматися. У будинку для літніх людей немає слизькій плитки на підлогах, немає високих порогів. Вся територія обгороджена й охороняється.

Цілодобова нагляд і медична допомога. Огляди терапевта і при необхідності вузькоспеціальних лікарів. Кожен день постояльцям вимірюють температуру, звичайно ж стежать за тиском і показаннями цукру. Є чіткий контроль за прийомом, призначених лікарем лікарських препаратів.

Постійні прогулянки на вулиці. Прекрасні умови в будинку для літніх людей створені для прогулянок. До послуг мешканців: квітники, альтанки та зручні лавочки. Нянечки допоможуть на прогулянці, якщо є необхідність.

Цікаве дозвілля та спілкування. Спілкування важливо для людей в будь-якому віці. Ми ж пропонуємо і різноманітне дозвілля: спільні заняття фізкультурними вправами, музика, клуби за інтересами, проводяться тематичні вечори, спільні перегляди фільмів або інших телепередач. Свята у нас проходять дійсно цікаво.

Здоровий і смачний раціон харчування. У нашому будинку для літніх людей в Дніпрі будинку організовано смачне дієтичне харчування з урахуванням медичних приписів і віку постояльців. Працює професійний кухар.

Ми прекрасно розуміємо, що можна створити для людини комфортні умови, але все одно відчувати себе по-домашньому затишно він не буде і тому оточуємо постояльців турботою і увагою.