Коли ви вже вирішили приїхати на поселення в наш пансіонат для людей похилого віку в Дніпрі, то можна заздалегідь підготуватися до переїзду. Ми допоможемо вам вирішити, що варто взяти із собою, які речі будуть потрібні.

Для комфортного перебування в пансіонаті вони, напевно, будуть потрібні, та й процес звикання до нового місця проживання полегшать. Виходячи з нашого досвіду, наведено нижче список потрібних речей при заселенні в пансіонат:


1) Документи: паспорти свій та родича, бажано – виписка з медичної картки.

2) Одяг:
- Білизна 2-3 комплекти
- Теплий одяг.
- Піжама 2 шт.
- Шкарпетки 2 пари.
- Кімнатне взуття.
- Рушник 2 шт.

3) Засоби гігієни:
- рідке мило;
- шампунь;
- бритвене приладдя;
- гребінець.
- Одноразові рукавички: 1 упаковка (100шт.).
- Камфорний спирт.

4) При необхідності: підгузки (за розміром), пелюшки (90х60).

5) Медикаменти (за призначенням).

Крім цього варто взяти:
Бажано взяти взуття та верхній одяг, що дозволить ходити на свіжому повітрі. Треба відштовхуватися від того, на який термін людина похилого віку вирушає в приватний пансіонат. Це може бути один комплект чи кілька.

Стане в нагоді спортивний костюм, тому що його легко одягати, просто і зручно носити. Для зайняття фізичною культурою бажано захопити зручне взуття. Практичним варіантом можуть виявитися якісь кросівки.

Дуже корисними будуть різні дрібниці, список яких складно скласти заздалегідь, це досить індивідуально. Наприклад, окуляри в чохлі, телефон, зарядку і т.д. Втім багато можна буде додати потім, при необхідності.

Звичайно після прийняття рішення, вам необхідно уточнити всі нюанси при спілкуванні з нашим менеджером.

Документи, для оформлення в будинок для людей похилого віку "Дерево життя"

- історія хвороби, звичайно при її наявності;
- довідка про поточний стан здоров'я;
- довідка про відсутність у пацієнта інфекційних захворювань (ВІЛ, сифіліс, вірусний гепатит, туберкульоз).

Ще хотілося б додати, ч то в будинок для людей похилого віку приймаються люди похилого віку чоловіки з 60 років і жінки з 55 років, а також інваліди старше 18 років I і II груп, які потребують оформлення в спеціалізований лікувальний заклад за станом їх здоров'я.

Іноді будинок престарілих, на жаль, змушений відмовляти клієнтам.
Нижче наведено перелік таких ситуацій:

Відмова літнього від переїзду в пансіонат.
Наявність у пацієнта інфекційного захворювання.
Потреба в серйозній лікарської допомоги, наприклад якщо потрібна операція.
Вік - менше пенсійного (не стосується інвалідів).
Важкі форми психічних розладів.

Щоб розмістити людини в нашому пансіонаті «Дерево життя» в Дніпрі, вам не знадобиться великий пакет документів. Повідомляти в органи соціального захисту теж немає необхідності. Ми завжди готові прийняти пацієнтів не тільки з Дніпра, а й з інших областей України.

Наші філії

Філії приватного будинку престарілих "Дерево Життя" розташовані в містах Кривий ріг, Харків, Новомосковськ і Краматорськ. Ви можете підібрати відмінний варіант для своїх літніх родичів ближче до свого місця проживання, щоб вам було зручніше приїхати і подивитися умови проживання в пансіонаті та обговорити всі нюанси.