Розуміння того, що хвороба вилікувати неможливо, важко впливає на психологічний стан, як самого хворого, так і його родичів. Тому у нас працюють психологи. Вони допомагають пережити це серйозне випробування невиліковно хворому і його сім'ї. Вартість перебування в приватному хоспісі може бути різною, ціна залежить від рівня закладу, від того, які медикаменти доведеться використовувати і інших чинників. Можна знайти центри, за перебування в яких можна заплатити недорого. Питання в тому, що ви хочете отримати натомість.

Причини для звернення в хоспіс дійсно серйозні, далеко не всі люди можуть провести процедури, що дозволяють лікувати хворобливі симптоми. Часто для цього потрібна допомога лікаря. У лікувальному закладі він завжди поруч, чого не скажеш про звичайній квартирі. Сильний біль під час хвороби доставляє справжні страждання і залишати людину без допомоги в такій ситуації вкрай негуманно.

У нашому хоспісі для важкохворих:

проводять знеболення;
підтримують організм;
надають психологічну допомогу.
поруч з хворим завжди є доглядальниця, яка стежить за станом хворого, допомагає йому, підтримує в чистоті, годує.
До переваг платного хоспісу можна віднести той факт, що в них значно простіше потрапити. Також там кращі умови проживання. Хворих розміщують на функціональних ліжках. На них не тільки не утворюються пролежні, що зменшує страждання, вони також дозволяють простіше годувати і стежити за чистотою тіла. У таких установах хворого можна розмістити в палаті одного. Також є палати, розраховані на двох і чотирьох осіб. Всебічна допомога в незворотною ситуації допомагає пережити її легше і співробітники хоспісів намагаються все для цього зробити.

Будинок пристарілих Дніпро - приватний будинок для людей похилого віку з доступними цінами і високою якістю проживання та обслуговування