Якщо ваш близький родич сильно ослаб через хворобу або навіть паралізований, вам буде важко транспортувати його в будинок для людей похилого віку. В такому випадку ви можете скористатися такою послугою, як перевезення лежачих хворих. Її надає організація, з спеціальним транспортом для подібного випадку.
Для цього застосовують транспорт, який спеціально обладнаний. Ніяких неприємних відчуттів, болю в ході поїздки пацієнт не відчуває. Погіршення його стану не спостерігається.

Оскільки перевезення хворих пов'язана з певними труднощами, під час транспортування літньої людини супроводжує досвідчений медичний працівник. Він стежить за станом хворого і робить все, щоб не виникло погіршення.

З нашою допомогою перевезення лежачого хворого пройде без особливих проблем.
Спочатку доктор оглядає пацієнта, заповнює документ, в якому описує стан його здоров'я. Щоб хворий не хвилювався, вам потрібно поговорити з ним, сказати про те, що все пройде добре, можна ні про що не турбуватися. Хороший настрій важливий для старої людини.

Будинок прістаріліх Львів

Оскільки перевезення хворого є справою серйозною, особливо якщо він знаходиться у важкому стані, ми відправляємо до пацієнтів найбільш грамотних і відповідальних фахівців. Ви можете не хвилюватися - вони нададуть своєчасну допомогу вашому родичу, якщо вона знадобиться.