Після інсульту людина стає практично безпорадним, звичайно літні люди набагато складніше переносять це захворювання. Дуже часто родичі не можуть впоратися з доглядом за літніми людьми після інсульту. Ми завжди готові надати якісний догляд в процесі реабілітації, яка допоможе відновити втрачені функції.

У пансіонаті для хворих після інсульту є все, що потрібно для безпеки і комфорту постояльців, зокрема:

- ліжка спеціальні, для лежачих хворих;
- просторі кімнати з свіжим ремонтом;
- поручні і пандуси, а також допоміжні сходинки.

Звичайно хворим надається допомога в гігієнічних процедурах. Стан здоров'я підопічних перевіряється щодня. Персонал вимірює тиск, рівень цукру, температуру підопічних. При необхідності надається доглядальниця.

Щоденні прогулянки по упорядкованій території, що охороняється пансіонату позитивно впливають на стан здоров'я підопічних. Крім цього спеціальна програма реабілітації допоможе повернути віру в свої сили і дасть стимул для одужання.

Ми піклуємося про кожного підопічного і ставимося до постояльців з терпінням і добротою.

Якщо ви хочете оформити родича для реабілітації після перенесеного інсульту або на постійне проживання в пансіонат, будемо раді вам допомогти.

Люди похилого віку заслуговують гідної старості в любові і комфорті - приватний будинок престарілих Харків "Дерево життя".