Розуміння того, що хвороба вилікувати неможливо, важко впливає на психологічний стан, як самого хворого, так і його родичів. Тому у нас працюють психологи. Вони допомагають пережити це серйозне випробування невиліковно хворому і його сім'ї. Вартість перебування в приватному хоспісі може бути різною, ціна залежить від рівня закладу, від того, які медикаменти доведеться використовувати і інших чинників. Можна знайти центри, за перебування в яких можна заплатити недорого. Питання в тому, що ви хочете отримати натомість.

Причини для звернення в хоспіс дійсно серйозні, далеко не всі люди можуть провести процедури, що дозволяють лікувати хворобливі симптоми. Часто для цього потрібна допомога лікаря. У лікувальному закладі він завжди поруч, чого не скажеш про звичайній квартирі. Сильний біль під час хвороби доставляє справжні страждання і залишати людину без допомоги в такій ситуації вкрай негуманно.

Якщо ваш близький родич сильно ослаб через хворобу або навіть паралізований, вам буде важко транспортувати його в будинок для людей похилого віку. В такому випадку ви можете скористатися такою послугою, як перевезення лежачих хворих. Її надає організація, з спеціальним транспортом для подібного випадку.
Для цього застосовують транспорт, який спеціально обладнаний. Ніяких неприємних відчуттів, болю в ході поїздки пацієнт не відчуває. Погіршення його стану не спостерігається.

Оскільки перевезення хворих пов'язана з певними труднощами, під час транспортування літньої людини супроводжує досвідчений медичний працівник. Він стежить за станом хворого і робить все, щоб не виникло погіршення.

Після інсульту людина стає практично безпорадним, звичайно літні люди набагато складніше переносять це захворювання. Дуже часто родичі не можуть впоратися з доглядом за літніми людьми після інсульту. Ми завжди готові надати якісний догляд в процесі реабілітації, яка допоможе відновити втрачені функції.

У пансіонаті для хворих після інсульту є все, що потрібно для безпеки і комфорту постояльців, зокрема:

- ліжка спеціальні, для лежачих хворих;
- просторі кімнати з свіжим ремонтом;
- поручні і пандуси, а також допоміжні сходинки.