"Дерево життя" приватний будинок престарілих,
Дніпро, сел. Слобожанське, вул. Абрикосова, 1
Дніпро,пр. Богдана Хмельницького, 139
Приватний будинок для людей похилого віку Дніпро - Дерево Життя

Людині похилого віку обслуговувати себе ставати все важче і важче, є хронічні захворювання, змінюється характер, іноді, навіть складно вийти в магазин і купити собі продукти. Як допомогти коханому близькій людині, якщо особисто доглядати немає часу і можливості? Як створити умови, щоб людина у віці не відчував самотності і радів кожному дню? Гідним вирішенням цього питання буде наш будинок престарілих Дніпро.
Затишна обстановка.

Наш приватний пансіонат для людей похилого віку може похвалитися відмінними умовами для повноцінного дозвілля, цікавого проведення часу.
Тут вони зможуть спілкуватися, гуляти, відпочивати, відчувати себе як вдома.

Є кілька варіантів для того, щоб забезпечити літній людині гідний рівень комфорту, догляду, харчування.

У певному віці літні люди все більше потребують уваги та догляду. На жаль, але лише незначна частина дітей самостійно зможе організувати догляд за своїми літніми людьми - батьками, дідусями і бабусями.
У прагненні організувати старим батькам якісний догляд, багато хто звертається до професійних доглядальниця. Є у цього варіанту свої плюси, є і негативні моменти.
Найбільш критичні з них це: брак спілкування літньої людини з людьми свого віку негативно впливає на психіку старого, недостатня якість догляду (харчування, немає огляду лікаря) і найважливіше - впускаючи в будинок незнайому людину, нехай навіть у нього бездоганні рекомендації, ви все одно завжди піддаєте себе, своїх близьких і майно небезпеки.

Які основні переваги проживання в будинку для літніх людей Дніпро?

Будинок пристарілих європейського типу - тобто красиві кімнати, не схожі на лікарнюі обладнаний будинок всім, що необхідно - більше наш будинок схожий на заміський пансіонат.

Безумовно наявність медобладнання це важливий плюс.
В тому числі спеціальні функціональні ліжка для лежачих пацієнтів з важкими захворюваннями.

Харчування в будинку для літніх людей. В основному харчування дієтичне, складено лише з корисних страв. Крім цього дієта підбирається з урахуванням особливостей рекомендацій лікаря.

гГігієна. З віком щоденні процедури перетворюються в більш складну задачу. Стрижка волосся і нігтів, купання і так далі, в пансіонаті допомагають з щоденними гігієнічними процедурами.

Соціальна адаптація, спілкування.

З'являється можливість знайомств, нових співрозмовників і отримання цікавого дозвілля.
Наші мешканці спілкуються з великою кількістю людей - з однолітками, які так само як і вони живуть в будинку для літніх людей, з лікарями, обслуговуючим персоналом. Я думаю ви погодитеся, проводити час таким чином набагато краще, ніж одному сидіти вдома і чекати, коли ж подзвонять рідні.

Зв`язок з родичами.

Двері для родичів відкрита цілодобово. Ніяких прийомних днів та годин - відвідування коду вам зручно!

Будинок пристарілих Дніпро - у нас створені всі умови для того, щоб постояльці гуляли, дивилися телевізор, знайшли для себе нове заняття, читали або дивилися улюблені фільми і так далі.

Швидке заселення в день звернення в пансіонат

Для заселення в Вам знадобляться наступні документи:

- паспорт України
- історія хвороби, звичайно при її наявності;
- довідка про поточний стан здоров'я;
- довідка про відсутність у пацієнта інфекційних захворювань
(ВІЛ, сифіліс, вірусний гепатит, туберкульоз).
- Cогласитесь пацієнта

Отримати розрахунок ціни

Наши партнеры - трансфер пациентов в пансионат

Доставка пациентов в пансионат на специализированном медицинском автомобилеле в Днепре, Харькове, Киеве, Львове