"Дерево життя" 
приватний будинок престарілих Дніпро
Приватний будинок для людей похилого віку Дніпро - Дерево Життя

Людині похилого віку обслуговувати себе ставати все важче і важче, є хронічні захворювання, змінюється характер, іноді, навіть складно вийти в магазин і купити собі продукти. Як допомогти коханому близькій людині, якщо особисто доглядати немає часу і можливості? Як створити умови, щоб людина у віці не відчував самотності і радів кожному дню? Гідним вирішенням цього питання буде наш будинок престарілих Дніпро.
Пансіонат для літніх людей «Дерево життя» - затишок, турбота, гарний настрій!
Що входить у вартість проживання в нашому пансіонаті для літніх людей в Дніпрі

Безпека і догляд за пацієнтами 24/7

Постійний моніторинг стану здоров'я і звичайно емоційного стану. Наші медсестри-доглядальниці, кухар, психолог, фахівець з реабілітації та адміністратори не тільки цілодобово знаходяться поруч і надає всю необхідну допомогу, за великим рахунком, наші пацієнти - вже майже наша сім'я. Ми можемо дати вашим близьким повноцінну турботу і звичайно повернути радість життя в кожний прожитий день

Здоров'я і гарний настрій

- догляд медсестер цілодобовий
- контроль прийому ліків
- вузькоспеціалізовані лікарі за потребою
- психологічна підтримка
- реабілітація після хвороб
- зелена паркова зона
- колектив однолітків
- багато видів дозвілля і розпорядок дня

Високий рівень комфорту за доступною ціною

Умови підвищеного комфорту і кваліфікований персонал за ціною стандартного розміщення от 600 грн./доба

Повний косметичний і гігієнічний догляд.

Ретельне прибирання в кімнатах і господарських приміщеннях, провітрювання, кварцування, регулярна зміна білизни, прання. Стрижка волосся і розчісування, остріганіе нігтів, купання та інші процедури здійснюються працьовитими, терплячими і доброзичливими няньками.

5-разове збалансоване харчування

Ми розробляємо індивідуальне, різноманітне меню, у нас працює досвідчений кухар і ми ведемо облік дієтичних особливостей і переваг наших постояльців. Звичайно при необхідності є допомога в прийнятті їжі.

Розміщення лежачих постояльців

Для лежачих пациентов – полный комплекс ухода по современным стандартам.
Затишна обстановка.

Наш приватний пансіонат для людей похилого віку може похвалитися відмінними умовами для повноцінного дозвілля, цікавого проведення часу.
Тут вони зможуть спілкуватися, гуляти, відпочивати, відчувати себе як вдома.

Є кілька варіантів для того, щоб забезпечити літній людині гідний рівень комфорту, догляду, харчування.

У певному віці літні люди все більше потребують уваги та догляду. На жаль, але лише незначна частина дітей самостійно зможе організувати догляд за своїми літніми людьми - батьками, дідусями і бабусями.
У прагненні організувати старим батькам якісний догляд, багато хто звертається до професійних доглядальниця. Є у цього варіанту свої плюси, є і негативні моменти.
Найбільш критичні з них це: брак спілкування літньої людини з людьми свого віку негативно впливає на психіку старого, недостатня якість догляду (харчування, немає огляду лікаря) і найважливіше - впускаючи в будинок незнайому людину, нехай навіть у нього бездоганні рекомендації, ви все одно завжди піддаєте себе, своїх близьких і майно небезпеки.

Які основні переваги проживання в будинку для літніх людей Дніпро?

Будинок пристарілих європейського типу - тобто красиві кімнати, не схожі на лікарнюі обладнаний будинок всім, що необхідно - більше наш будинок схожий на заміський пансіонат.

Безумовно наявність медобладнання це важливий плюс.
В тому числі спеціальні функціональні ліжка для лежачих пацієнтів з важкими захворюваннями.

Харчування в будинку для літніх людей. В основному харчування дієтичне, складено лише з корисних страв. Крім цього дієта підбирається з урахуванням особливостей рекомендацій лікаря.

гГігієна. З віком щоденні процедури перетворюються в більш складну задачу. Стрижка волосся і нігтів, купання і так далі, в пансіонаті допомагають з щоденними гігієнічними процедурами.

Соціальна адаптація, спілкування.

З'являється можливість знайомств, нових співрозмовників і отримання цікавого дозвілля.
Наші мешканці спілкуються з великою кількістю людей - з однолітками, які так само як і вони живуть в будинку для літніх людей, з лікарями, обслуговуючим персоналом. Я думаю ви погодитеся, проводити час таким чином набагато краще, ніж одному сидіти вдома і чекати, коли ж подзвонять рідні.

Зв`язок з родичами.

Двері для родичів відкрита цілодобово. Ніяких прийомних днів та годин - відвідування коду вам зручно!

Будинок пристарілих Дніпро - у нас створені всі умови для того, щоб постояльці гуляли, дивилися телевізор, знайшли для себе нове заняття, читали або дивилися улюблені фільми і так далі.

Наши партнеры - трансфер пациентов в пансионат

Доставка пациентов в пансионат на специализированном медицинском автомобилеле в Днепре, Харькове, Киеве, Львове

Часті питання і відповіді на них
Наших клієнтів часто цікавлять умови проживання в будинку для літніх людей, харчування обслуговування, вартість та інші нюанси нашої роботи, нижче ми постаралися коротко відповісти на найбільш часті питання. Сподіваюся це допоможе вам при виборі пансіонату для ваших літніх близьких в Дніпрі
Хто в основному ваші пацієнти?
Основна категорія наших підопічних - це чоловіки після 60 і жінки після 55 років. Є також люди більш молодого віку (з першої і другої групами інвалідності).

Чи часто пансіонат відкритий для відвідувань родичів?
Ви можете відвідувати вашого близької людини так часто, як вам захочеться, і проводити з ним скільки завгодно часу.

Які розваги в пансіонаті?
Пансіонат знаходиться в мальовничому місці, на території можна довго гуляти і робити прості спортивні вправи. У кожній кімнаті телевізори, є багато книг, доставляється свіжа преса. У нас підготовлений відмінний набір настільних ігор, є куточок для занять творчістю.

Якщо людина потребує особливого дієтичному харчуванні?
У нас організовано окреме харчування для людей з різними захворюваннями, включаючи ниркову недостатність і діабет. Це питання вирішується на етапі укладання договору.
Ви стежите за особистою гігієною пацієнтів і тим, щоб вони вчасно приймали ліки?
Так, цим займаються медсестри, при необхідності вони можуть самі провести гігієнічні процедури і простежать, щоб всі ліки були прийняті в строк . У пансіонаті створені всі умови для комфортного побуту: гаряча вода, спеціально обладнані санвузли, прання одягу, зміна постільної білизни.

Від чого залежить вартість розміщення?
Від стану здоров'я і здатності самостійно обслуговувати себе. Вартість проживання важких лежачих хворих дещо вищий.